Meist

Me suudame pakkuda täielikku teenust, et rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi raamatupidamise ning finantsalased vajadused.

Kui sa leiad end vastamas “Jah” vähemalt ühele või enamale allpool toodud küsimusele, siis võib olla oleks aeg helistada Sol Accounting meeskonnale, et näha, kuidas nende pakutav teenus võiks edendada Teie ettevõtet.

  • Kas sinu raamatupidamine sõltub ühest ainsast inimesest?
  • Kas sinu praegune raamatupidamisteenus on läinud kallimaks, küsides tasu iga kõne, emaili ja kirja eest?
  • Kas praegused tasud on liiga kõrge?
  • Oled pidanud pidevalt pettuma aegunud ning vigadega finantsaruannetes?
  • Kas raamatupidamine on kohustus, mis hoiab sind eemale sellest, milles oled parim – enda ettevõtte arendamisest?
  • Kas leiad end pidevalt tegemas maksudeklaratsioone viimasel minutil, et vältida trahve?
  • Kas sa juhid enda ettevõtet aegunud informatsiooni põhjal?

Väga sageli võtavad väikeettevõtte omanikud enda kohustuseks raamatupidamise ning paberimajanduse ning sellega kaasnevalt vähendavad oma vaba aega, mida võiks kulutada ettevõtte edendamisele. Teised jällegi palkavad endile täiskohaga raamatupidaja, kellele tuleb iga kuu maksta palka ning ka selle pealt maksusid. Mõlemal juhul on võimalused limiteeritud ühe inimesega. Sol Accounting pakub oskuslikku taset, kvalifikatsioone ning kogemust, mis on vajalikud arenevale ning edukale ettevõttele.

Me tunneme rõõmu koostööst väike ning keskmise suurusega ettevõtetega aidates neid edule. Üheks suureks erinevuseks selle, kuidas meie töötame ning teiste raamatupidamise teenust pakkuvate ettevõtete vahel on see, kui meid nähakse osake ettevõttena, mitte kõrval seisva elemendina. Seepärast kutsumegi endid – „Teie Finants Meeskond“.

Sol Accounting – Teie Finants Meeskond, Teie Lahendus